KAYREN | Forum İstanbul AVM
2128
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2128,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Forum İstanbul AVM

Description

Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Forum İstanbul AVM, çarpıcı ayrıntılarıyla dikkat çekmektedir. Mimari projedeki bu ayrıntıların uygulamaya geçmesi yüksek mühendislik ve imalat becerisi gerektirmiştir. 

Being the biggest shopping mall of Europe, Forum İstanbul Shopping Mall takes everyone’s attraction with its intense details. In order to bring those secret details into life, advanced engineering and fabrication skills had to be used.

Not

KAYREN Ltd. CEO’su Mustafa Çavuşoğlu, AYKON Çelik Yapı A.Ş. bünyesinde, yönetim kurulu üyesi (hissedarı) ve inşaat grup başkanı olarak çalıştığı dönemde genç ama deneyimli ekibiyle Türkiye’de pek çok ilke imza atmıştır. Bu sitede yer alan, AYKON Çelik Yapı A.Ş. tarafından tamamlanıp teslim edilen projeleri deneyim hanesine ilave etmiştir.

Categories
  • Alışveriş Merkezleri / Shoppıng Centers